Linie i rozwiązania do wykrawania CNC.

Zautomatyzowane linie CNC do wykrawania, znakowania i cięcia kształtowników, kątowników i obręczy.

Linie CNC o wysokiej wydajności i na miarę, do wykrawania, znakowania i cięciakątowników, obręczy i kształtowników na potrzeby budownictwa, konstrukcji metalowych, wież linii wysokiego napięcia bądź telekomunikacji.

geka-cnc-lineas-llantas-alfa-500

Zautomatyzowane linie do obróbki obręczy.

Specjalne linie CNC do wykrawania, znakowania i cięcia obręczy. Mogą obrabiać materiały o grubości od 4 mm do 40 mm

Seria Alfa.

Geka, punzonadora CNC Paxy

Zautomatyzowane linie do obróbki blachy i obręczy.

Linie CNC do wykrawania, nawiercania i znakowania blachy i obręczy o grubości do 40 mm i długości do 18 m.

Seria Paxy.

Geka, línea de punzonado CNC Gamma Roller 80 con cargador automático

Zautomatyzowane linie do obróbki kątowników.

Linie CNC do wykrawania, cięcia, nawiercania i znakowania dużej ilości kątowników w sposób automatyczny.

Gamma Roller i Gamma Traction.

Rozwiązania specjalne na miarę potrzeb klienta, zarówno jeśli chodzi o wymogi mechaniczne, jak i elektroniczne lub związane z oprogramowaniem dolinii CNC GEKA.

Oprócz pełnej gamy rozwiązań CNC, które GEKA oferuje klientom, dzięki naszym pracownikom i wykwalifikowanemu zespołowi technicznemu możemy zaproponować także specjalne rozwiązania indywidualne.

Urządzenia GEKA posiada dział projektowania rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta zarówno pod kątem wymogów mechanicznych, jak i elektrycznych czy dotyczących oprogramowania, aby funkcje urządzenia zintegrowały się jak najlepiej z procesem produkcyjnym przedsiębiorstwa docelowego.
GEKA oferuje klientom możliwość dokonania modyfikacji lub stworzenia nowych projektów inżynierii mechanicznej bądź elektrycznej do manipulacji, zastosowania lub integracji linii CNC z innymi urządzeniami w zakładzie.
Oferujemy również przygotowanie oprogramowania komunikującego się z innymi aplikacjami, których klient używa do wymiany danych z linią CNC GEKA.
Podejście w Urządzeniach GEKA jest znacznie bliższe klientowi: rozmiary naszego przedsiębiorstwa i nastawienie na rozwój projektów oraz duża dawka inżynierii w połączeniu z naszą działalnością sprawiają, że jesteśmy w stanie zaangażować ekspertów do stworzenia modułów w każdym projekcie, gdyż mamy do pomocy zespół inżynierów pracujący pod kątem poszczególnych klientów.
Nasze obszerna wiedza i doświadczenie, a także zaufanie naszych klientów, są najlepszą gwarancją tego, że dostarczymy Ci rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.